Zabezpečovací systémy

V této oblasti nabízíme vysoce komplexní služby a systémy, kterými lze řešit široké spektrum bezpečnostních požadavků:

EZS   Zabezpečovací systémy EZS jsou v praxi nejčastěji uplatňovanou bezpečnostní technologií, využívanou k ochraně všech typů objektů od rodinných domů až po obchodně administrativní centra, průmyslové areály a objekty nejvyšší důležitosti.
     
PERIMETRIE   Perimetrie - systémy obvodové ochrany představují speciální systém EZS, které umožňují výrazně zvýšit ochranu objektů a celých areálů budov, skladů, výrobních podniků apod.
     
ACCESS (ACS)   Systémy kontroly vstupu, docházkové systémy a kontrola vjezdu vozidel ACCESS (ACS) tvoří významný doplněk při ochraně objektů a evidenci pohybu osob v chráněných objektech.
     
CCTV   Kamerové systémy CCTV a digitální záznam obrazu patří v dnešní době již téměř ke standardnímu vybavení zabezpečeného objektu. V průmyslových objektech představují rovněž silný nástroj pro kontrolu výrobních procesů.
     
EPS   Protipožární systémy EPS jsou v dnešní době nutnou součástí všech objektů, kde se pohybuje větší množství osob nebo kde se nachází nebezpečné, hořlavé látky.
     
Silnoproud   Silnoproudé rozvody jsou naší firmou dodávány jako celek, obsahující kabelové rozvody, rozvaděče až po koncové prvky.
     
    … a další navazující doplňkové systémy a technologie

  

 SPECIÁLNÍ PROJEKTY
Kromě celé řady nabízených služeb a jednotlivých technologií máme ve svém portfoliu také řešení, která nejsou na našem trhu zcela běžně nabízena.

Jedná se o oblasti:

  • ekonomické systémové zabezpeční velkého počtu samostatných objektů, koncentrovaných na jednom místě (projekt bezpečná lokalita),
  • ochrana venkovních (příp. i vnitřních) bazénů zejména před utonutím dítěte a dále proti jejich zneužití cizími osobami,
  • vnější obvodová ochrana pro všechny stupně bezpečnosti (rodinné domy, rezidence, sklady, parkoviště, výrobní podniky, objekty s nejvyššími bezpečnostními požadavky),
  • ochrana motorových vozidel proti jejich odcizení a zneužití (černé jízdy), s možností monitorovánía zajišťování logistických funkcí.

 

Vysoce ekonomické systémové zabezpečení panelových a činžovních domů,
satelitních obytných oblastí a bytových komplexů a rozsáhlých administrativních budov s jednoduchým využitím přístupových čipových bezkontaktních karet. Kromě zabezpečení je zde řešena také otázka přístupu resp. docházky, tísňových a zdravotnických hlášení, požárního zabezpečení a dalších individuálních požadavků.

Systémy vnější obvodové ochrany
patří k dalšímu stupni ochrany, který dokáže významně zvýšit bezpečnost vašeho objektu. Umožňuje detekovat a zachytit pachatele ještě dříve než se pokusí vniknout do vašeho domu. Dále tento systém umožňuje chránit materiály, vozidla, stroje a další předměty, které jsou uloženy na venkovních plochách pozemků.

Pro jednotlivé typy objektů (rodinné domy, rezidence, sklady, parkoviště, výrobní podniky, objekty s nejvyššími nároky) a příslušné stupně bezpečnosti nabízíme širokou škálu kvalitních technologií, které se uplatňují v aplikacích po celém světě. Tyto technologie pracují na různých principech a jsou různým způsobem aplikovány. Mohou být instalovány ve volném prostoru, na plotech a zdech, zakopány do země apod.

K dalším výrazným prvkům naší nabídky patří INTEGRACE SYSTÉMŮ
Dnešní technicky vysoce vyspělá doba vyžaduje co nejefektivnější řešení jednotlivých technologií. Jejich vzájemná provázanost, integrace a systémovost nabízí uživatelům vysokou bezpečnost a komfort, možnost plně využívat všechny technické vymoženosti a to jak v objektech s vysokými nároky, průmyslových objektech, tak i ve firmách a rodinných domech.

Řešení komplexní ochrany objektu zahrnuje kromě vnitřního střežení, také ochranu vnějšího obvodu objektu. Provázáním systémů obvodové ochrany se zabezpečovacími, přístupovými a kamerovými systémy, umožňuje dosáhnout vysoké kvality ochrany objektu.